Oletko maksanut jäsenmaksusi?
16.8.2020 17:07 Uutiset / Pääsivusto

Nyt on hyvä hetki maksaa jäsenmaksu kaudelle 2020-2021

Kausi 2020-2021 lähestyy ja jälleen on aika maksaa seuran jäsenmaksu! Ohjeet jäsenmaksun maksamiseen löytyy oheisen linkin takaa. Valitse jäsenyysmuoto, täytä jäsentietolomake ja suorita maksu Tiikereiden tilille.

Maksettuasi jäsenmaksun saat oikeuden osallistua seuran yleisiin kokouksiin, tuet Tiikereiden toimintaa ja sähköpostinsa ilmoittaneet jäsenet saavat myös ajankohtaista tietoa Tiikereistä uutiskirjeen muodossa.

Kun olet itse maksanut jäsenmaksun, haasta lähipiirisi ja tuttavat mukaan Tiikereiden jäseniksi!

Mikäli olet jo aiemmin maksanut jäsenmaksusi, käy täyttämässä vielä jäsentietolomake niin saadaan päivitettyä yhteystiedot ajantasalle.

https://www.kokkolantiikerit.fi/seura/2637/liity-jaseneksi


   
Lisää uutisia
Kokkolan Tiikerit
«  Toukokuu   »
Kategoriat